Siedlisko

Gospodarstwo

Siedlisko stanowią dom, klub, stajnia i budynki gospodarcze, którym przywracamy dawną świetność, odnawiając budynki tak aby zachowały swój autentyczny wiejski charakter, a jednocześnie stały się przyjazną przestrzenią dla naszych Gości.

Tereny zielone siedliska sprzyjają zdrowemu wypoczynkowi z dala od miejskiego zgiełku.

Dom i pokoje

Dla Gości przeznaczyliśmy górne piętro domu - cztery pokoje dla 11 osób, wypoczynek z kominkiem i małą biblioteczką oraz miejsce do pracy z wi-fi. Przygotowując wystrój mieliśmy na uwadze przede wszystkim zachowanie prostej wiejskiej atmosfery dawnego domu.

Pokoje z widokiem na jezioro - Sętalski Błękit i Wiosenna Łąka - oba przeznaczone dla 3 osób (łóżko podwójne i pojedyncze oraz łazienka z prysznicem).

Pokoje z widokiem na otaczające łąki i las - Malinowy Sorbet przeznaczony dla 3 osób (łóżko podwójne i pojedyncze oraz łazienka z wanną) i Motylkowy Żółty przeznaczony dla 2 osób (łóżka pojedyncze oraz łazienka z wanną).

W każdym pokoju znajduje się świeża pościel i ręczniki, koce, koc plażowy, czajnik elektryczny. W łazience głównej dostępna jest suszarka do włosów, mała pralka i żelazko.

Klub

To miejsce przeznaczone specjalnie dla naszych Gości. Wyposażona kuchnia i duża jadalnia pomieści wszystkich domowników podczas śniadania (wliczone w cenę noclegu) czy obiadu (dodatkowo). Wieczorami można tu obejrzeć mecz w telewizji, czy głośno słuchać muzyki.

Przed budynkiem znajduje się palenisko - grill drzewny, z którego można swobodnie korzystać.

Taras i jezioro

O poranku można wyjść boso na trawę, czy popijać aromatyczną kawę na tarasie, obserwując jak natura budzi się do życia, posłuchać śpiewu ptaków. Popołudniu zadaszona część tarasu zamienia się w miejsce leniuchowania na hamakach z pięknym widokiem na jezioro.

Siedlisko położone jest ok. 50 m od jeziora z trawiastym nabrzeżem i pomostem. Gościom udostępniamy do wypoczynku koce plażowe, leżaki i łódkę.